MIELI PACIENTAI, DARBUOTOJAI, RĖMĖJAI,

Tapkime Respublikinės Kauno ligoninės rėmėjais – tai nieko nekainuoja!

Remiantis LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, kiekvienas Lietuvos Respublikos pilietis gali pasinaudoti teise 2% nuo sumokėtos Gyventojų pajamų mokesčio sumos pervesti paramos gavėjams ir (ar) politinėms partijoms.

Per pastaruosius metus Respublikinė Kauno ligoninė gavo didesnę kaip 35 000 Eur paramą, už šias lėšas mūsų gydymo įstaiga įsigijo reikiamos medicininės įrangos, atnaujinome infrastruktūrą. Apie kitus paramos būdus bei kaip mes jau panaudojome gautas paramos lėšas, sužinokite čia.

Kviečiame ir šiais metais būti aktyviais ligoninės rėmėjais, 1 ar 2 procentus GPM sumos paskiriant VšĮ Respublikinei Kauno ligoninei. Už surinktas lėšas atnaujinsime Vaikų ligų klinikos Vaikų reabilitacijos skyriaus "Žibutė" teritorijos takelius. To labai reikia čia besigydantiems mažiesiems pacientams – padarykime tai kartu!

Prašome iki 2018 metų gegužės 2 d. užpildyti Valstybinės mokesčių inspekcijos formą FR0512, prašymą pateikiant kartu su metine pajamų deklaracija, forma GPM308 ir pasirinktinai:

• pristatyti formas GPM308 ir FR0512 Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) skyriams (Europos pr. 105, Kaune) arba VMI skyriams pagal gyvenamąją vietą;
  • užpildyti GPM308 ir FR0512 formas pasinaudojant elektroninio deklaravimo sistema.

Pildant FR0512 formą labai svarbu teisingai nurodyti organizacijos, kuriai skiriate paramą, duomenis – t.y. įmonės kodą.
VšĮ Respublikinės Kauno ligoninės kodas: 135042056

Pildydami FR0512 formą didžiosiomis raidėmis, įrašykite:

1 laukelyje - Jūsų asmens kodas;
2 laukelyje - Jūsų telefono numeris;
3V laukelyje - Jūsų vardas;
3P laukelyje - Jūsų pavardė;
4 laukelyje - Jūsų adresas;
E1 laukelyje – 2;
E2 laukelyje – 135042056;
E4 laukelyje – nurodyti Jūsų ligoninei skiriamo mokesčio dalies dydį procentais: jei skiriate 2 procentus – rašote 2,00, jei skiriate 1 procentą – rašote 1,00.
E5 laukelyje – nurodyti mokestinį laikotarpį, iki kurio skiriate paramą: mokesčio dalį galima skirti iki 2021 m.

Respublikinei Kauno ligoninei taip pat galite teikti paramą tiesiogiai:

Paramą galite pervesti į Respublikinės Kauno ligoninės paramos sąskaitą LT68 7300 0100 0224 5255.
Įmonės kodas: 135042056
Įmonės pavadinimas VšĮ Respublikinė Kauno ligoninė.

Dėkojame už Jūsų paramą ir gerumą. Kartu mes galime daugiau!