Nuoširdžiausių Kauno gydytojų dešimtuke – Olegas Karumnas

"Kauno diena" ir Lietuvos gydytojų sąjungos Kauno filialas tęsia gražią tradiciją: šiemet, kaip ir kasmet, iki balandžio 27–ąją minimos Medicinos darbuotojų dienos vėl rinks nuoširdžiausią Kauno gydytoją. Viešai pareikštas pasveikusių ligonių dėkingumas gydytojams prilygsta aukščiausiam apdovanojimui, lyg ranka nuimančiam patirtą nuovargį, teikiančiam jėgų, skatinančiam dirbti dar geriau. Nuoširdžiausią gydytoją renka tūkstančiai "Kauno dienos" skaitytojų – Kaune dirbančių gydytojų pacientų.

Džiaugiamės, kad nuoširdžiausių gydytojų dešimtuke šiemet vėl yra ir Respublikinės Kauno ligoninės gydytojas – RKL Chirurgijos klinikos Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos skyriaus vedėjas abdominalinės chirurgijos gydytojas Olegas Karumnas.

"Didžiausi nuopelnai priklauso "Kauno dienos" skaitytojams ir mūsų pacientams. Nuoširdžiausio gydytojo rinkimai verti dėmesio, nes sujudina medikų visuomenę, pakelia nuolat pliekiamų gydytojų prestižą. Būti nuoširdžiam absoliučiai nieko nekainuoja, o būti įvertintam yra smagu", – tokia 2014 m. rinkimų nugalėtojo, nuoširdumu tebegarsėjančio Respublikinės Kauno ligoninės Dienos chirurgijos skyriaus vadovo mokslų daktaro Jono Andriuškevičiaus nuomonė apie galimybę įvertinti gydytojų ir jų pacientų tarpusavio santykius.