Išjungti versiją neįgaliesiems
Versija neįgaliesiems
Koplyčia ir sielovada

Koplyčia

Ligoninėje veikia koplyčia, kuri 2008 m. buvo naujai įrengta tuometinio Kauno Švenčiausios Jėzaus Širdies (Šančių) bažnyčios klebono Virginijaus Veprausko ir ligoninės administracijos pastangomis. Joje pasimelsti ir ieškoti dvasinės atgaivos ir prašyti Gailestingojo Dievo malonės ateina ligoninės darbuotojai, pacientai bei jų artimieji. Kiekvieną penktadienį 10 val. į parapijos klebono Virginijaus Birjoto bei kitų kunigų aukojamas Šventas Mišias, susirenka ne tik ligoniai, bet ir Šančių gyventojai. Po Šventų Mišių lankomi ligoninėje besigydantys nevaikštantys pacientai.

Sielovada

Respublikinės Kauno ligoninės Koplyčioje dirba nuostabi ir šilta moteris, atliekanti ligoninėje ypatingą misiją. Tai – dvasinė asistentė-sielovadininkė Jurgita Fedorinienė. Kaip ir kam gali pagelbėti Jurgita?

“Sielovadininkas bendrauja tiek su pacientais ir jų artimiaisias, tiek ir su personalo darbuotojais. Esu čia tam, kad padėčiau bet kuriam žmogui pažinti savo dvasines galimybes, ypač atsidūrus krizėje”, – sako psichoterapiją studijuojanti teologijos doktorantė Jurgita.

Klinikinė sielovada gan nauja sritis, apjungianti psichologijos ir teologijos mokslų žinias, siekiant padėti žmogui suprasti ir pašalinti tas psichologines ir dvasines priežastis, kurios trukdo palaikyti sveiką santykį su savimi, kitais ir Dievu.

Darbo laikas: I, III, V – 7.00-15.00 II – 7.00-11.00
Jei prireikė dvasinio asistento pagalbos, rašykite el. paštu jurgita.fedoriniene@kaunoligonine.lt arba skambinkite telefonu (8 682) 14 425.

Kviečiame ir į užsiėmimus

Jurgita numačius ne tik aktyviai bendrauti su tais, kuriems prireikia skubios emocinės ir dvasinės pagalbos, bet kviečia visus pacientus bei personalą į koplyčioje jos vedamus užsiėmimus:

PIRMADIENĮ
13.00-15.00 val. Meninis filmas gyvenimo išminčiai

TREČIADIENĮ
13.00-14.00 val. Meno bei muzikos terapija ligoniams
14.00-15.00 val. Meno bei muzikos terapija vaikams su mamytėmis

PENKTADIENĮ
10.00 val. Šventosios Mišios
14.00-15.00 val. Meldžiamės Dievo Gailestingumo vainikėlį už ligonių sveikatą bei ramybę

E-Commerce Development, Web design, Caesar7 Ltd