"Žibutės" sektoriuje pristatyta "I-Dance" programa
2016 vasario 23 d.
"Žibutės" sektoriuje pristatyta "I-Dance" programa

Respublikinėje Kauno ligoninėje įdiegta pirmoji Lietuvoje kompiuterizuota fizinio aktyvumo skatinimo sistema vaikams, sergantiems nutukimu.

Vaikų ligų klinikos Vaikų reabilitacijos skyriaus „Žibutės“ sektoriuje (Kačerginėje) įvyko mokymai darbui su sistema "I-Dance". Mokymus pravedė vienas iš sistemos kūrėjų Basilius Bas van Houte.

"I-Dance" - tai kompiuterizuota fizinio aktyvumo skatinimo programa, taikoma kineziterapijos procese. Skambant ritmingai muzikai vaikai šoka ant individualios platformos - taip žaismingai vaikai skatinami judėti. Judėjimas yra neatsiejama sveikos gyvensenos dalis, yapč svarbi viršsvorio profilaktikoje ir gydyme.

Ligoninė yra viena pirmųjų Europoje, kur "I-Dance" instaliuota gydymo/ligų prevencijos tikslu. Gamintojui „Positive Gaming“ (Olandija) tai taip pat svarbus įvykis.