„Žibutės“ sektoriuje ieškota galimybių padėti „Ternerio“ sindromą turintiems vaikams
2016 balandžio 6 d.

Saulėtą šeštadienio balandžio 2-osios dieną mūsų ligoninės Vaikų reabilitacijos skyriuje „Žibutės“ sektoriuje smagiai laiką leido mergaitės, kurias vienija problema – „Ternerio“ sindromas. LSMU gydytoja vaikų endokrinologė Rima Bėrontienė suvienijo šias mergaites ir jų mamas į asociaciją – kartu sunkumai bus lengvesni!

Į „Žibutės“ sektorių mergaitės ir jų tėveliai atvyko ne veltui. Svečiai susipažino su šiame sektoriuje teikiamomis medicininės reabilitacijos naujovėmis, kuriomis esant poreikiui, mergaitės galėtų pasinaudoti.

Vaikų ligų klinikos atstovai tikisi, jog ateityje ir toliau bus vystomas glaudus bendradarbiavimas su LSMU vaikų endokrinologais, kuris trunka jau 25 metus. Šiuo metu su kolegomis iš LSMU yra vykdomas bendras projektas, kurio metu mokomi cukriniu diabetu sergantys vaikai ir jų tėvai.