Vertinga prasidėjusių metų dovana
2020 sausio 2 d.
Vertinga prasidėjusių metų dovana

Startavo ne tik nauji, 2020-ieji metai, bet ir naujas dešimtmetis. Respublikinė Kauno ligoninė, sveikindama visus su nauja pradžia, linki energijos, veržlumo, optimizmo, empatijos, drąsių svajonių, didelių tikslų ir, žinoma, sveikatos.
Atverkime duris geriems dalykams ir jie būtinai pasibels!

Ir rūpinkimės savimi. Jei neprisiruošėme praėjusiais metais, šiemet – neatidėliokime. Primename, kad mūsų ligoninėje vykdomos šios prevencinės programos:

• Krūties vėžio ankstyvosios diagnostikos programa skirta moterims nuo 50 iki 69 metų imtinai.
• Gimdos kaklelio piktybinių navikų prevencijos programa, skirta moterims nuo 25 m. iki 60 m.
• Priešinės liaukos (prostatos) vėžio ankstyvosios diagnostikos prevencinė programa teikiama vyrams nuo 50 m. iki 69 m. amžiaus ir vyrams nuo 45 m., jei jų tėvai ar broliai sirgo priešinės liaukos vėžiu.
• Storosios žarnos vėžio ankstyvosios diagnostikos prevencinė programa, teikiama asmenims nuo 50 m. iki 74 m.

Padovanokime sau ar brangiam žmogui nemokamą profilaktinį sveikatos patikrinimą. Tebus tai vienas pirmųjų 2020-ųjų žingsnių.