Trys vilkikai iš Vokietijos – pilni labdaros Respublikinei Kauno ligoninei
2016 rugpjūčio 30 d.
Trys vilkikai iš Vokietijos – pilni labdaros Respublikinei Kauno ligoninei

Verslininkas iš Vokietijos Jürgen Wattenberg kartu su 10 savanorių atvyko į Lietuvą su pilnais vilkikais labdaros. Vokiečiai savo lėšomis organizuoja labdaringas keliones: patys sėda už vilkikų vairų, patys savo rankomis sukrauna labdarą Vokietijoje ir patys ją iškrauna šalyse, kurioms to labiausiai reikia. Šį kartą net šeši vilkikai atkeliavo į Lietuvą. Respublikinė Kauno ligoninė su džiaugsmu ir dėkingumu priėmė dovanas. Įvairiausia įranga ir buitiniai daiktai – nuo specializuotų vaikštynių iki žaislų vaikams – buvo iškrauti RKL Psichiatrijos klinikos Marių sektoriuje.

Jürgen Wattenberg sako, kad per 25 labdaros teikimo metus, į Lietuvą jau atkeliavo iki 100 vilkikų. Jürgen‘as – Vokietijoje žinomas žmogus: ne viena ligoninė, norėdama atiduoti jau nebenaudojamą įrangą kviečiasi jį pas save. Dauguma vokiečių atiduotų daiktų atitinka visas higienos normas ir yra kaip nauji. Tai Lietuvos įstaigoms padeda sutaupyti ir racionaliau panaudoti savo lėšas.

Tuo pačiu vokiečiai čia Lietuvoje keliavo po mūsų šalį, susipažino su lietuvių kultūra ir tradicijomis.