Tradicinėje Švaros akcijoje - ypatingas dėmesys Vaikų tuberkuliozės skyriui
2016 balandžio 18 d.
Tradicinėje Švaros akcijoje - ypatingas dėmesys Vaikų tuberkuliozės skyriui

Šeštadienį 10 val. startavusi  RKL Švaros akcija eilinį kartą sukvietė daugiau nei 60 savanorių. Šiais metais ypatingas dėmesys skirtas Vaikų ligų klinikos Vaikų tuberkuliozės skyriui  Kulautuvoje.

Akcijos dalyviai ne tik grėbė bei šlavė skyriaus teritoriją, bet ir genėjo krūmus, medžius, surinko šiukšles. Po talkos visi tvarkdariai buvo pakviesti pasivaišinti keptomis dešrelėmis, užkandžiais.

Respublikinės Kauno ligoninės generalinis direktorius doc. dr. Linas Vitkus džiaugėsi, jog darbuotojai kasmet noriai dalyvauja gražia tradicija tampančioje akcijoje ir tikisi, jog kitais metais dalyvių gretos tik gausės.

Vaikų ligų klinikos Vaikų tuberkuliozės skyriaus kolektyvas taip pat dėkojo visiems dalyvavusiems talkoje ir prisidėjusiems prie gražesnės skyriaus aplinkos puoselėjimo.

Apie Švaros akciją

RKL Švaros akcija organizuojama jau trečią kartą. Pirmą kartą buvo tvarkyta Marių sektoriaus, o antrąjį – „Žibutės“ sektoriaus teritorija. Tai tradicija tapęs renginys, kuriame ligoninės darbuotojai kviečiami dalyvauti aplinkos saugojimo veiklose, skatinamas atsakingas, savanoriškas, gamtai draugiškas elgesys.