Sveikatos patikrinimas per vieną dieną? Taip, tai realu.
2016 rugsėjo 26 d.
Sveikatos patikrinimas per vieną dieną? Taip, tai realu.

Respublikinėje Kauno ligoninėje nuo rugsėjo mėnesio išsitirti sveikatą galima labai patogiai ir greitai – vos per vieną dieną.

Neturintiems laiko ir visad skubantiems dabar labai patogu: tereikia išsirinkti jums aktualią sritį, užsiregistruoti telefonu Konsultacijų poliklinikoje ir jums paskirtą dieną bus atliktas išsamus sveikatos patikrinimas. Gal norite sužinoti kaip funkcionuoja jūsų širdies ir kraujagyslių sistema? O gal domina skydliaukės funkcijos? Gal ginekologinė sistema? O kaip regėjimas? Pasidomėkite, kaip jaučiasi jūsų organizmas, kol nevėlu.

Profilaktika svarbiausia

Ne paslaptis, kad nepakankamas dėmesys savo sveikatai, kai dar esame sveiki, lemia daugelį sveikatos sutrikimų ar net ligų atsiradimą.

Daugelis netausojame savęs – dirbame ilgas darbo valandas, patiriame nuolatinį stresą, nepakankamai ilsimės, nesubalansuotai maitinamės. Ir į gydymo įstaigą dažniausiai kreipiamės, kai ligos jau būna pažengusios ir reikia sudėtingo gydymo.

O mūsų kūnai, net ir negaudami pakankamai dėmesio, dar kantriai mums tarnauja, nors jau tylėdami pamažu galbūt kenčia...

Kol dar negirdime stiprių šūksnių – skausmų ar ūmių ligų – itin svarbu pasižiūrėti iš vidaus, kaip tas organizmas gyvuoja. Tokiais atvejais išties daug atsakymų gali suteikti profilaktinės sveikatos patikrinimo programos, padėsiančios ligą nuspėti ar nustatyti ankstyvoje stadijoje, kad nedelsiant būtų imtasi reikiamų priemonių jai įveikti, neleisti plisti bei komplikuotis. O galbūt jums bus tiesiog patvirtinta, kad esate sveiki.

Daugiau informacijos apie sveikatos patikrinimo programas rasite čia.

Kur kreiptis?

VšĮ Respublikinė Kauno ligoninė

Konsultacijų poliklinika

Hipodromo g.13, Kaunas

tel. (8 37) 342 170 ; (8 37) 200 401

pirmadieniais – penktadieniais 7.30-19.00 val.

Pastabos: tai mokamos paslaugos. Į sveikatos patikrinimo programą įeinantys tyrimai ir procedūros nekeičiami į kitus tyrimus ar procedūras. Neatlikus visų į sveikatos patikrinimo programą įeinančių tyrimų ir procedūrų, programos kaina nemažinama ir pinigai negrąžinami.

Būtina išankstinė registracija.