Stipriu vyru Kauno rajono mero pavadintas Edgaras atgauna jėgas Kačerginėje
2016 liepos 27 d.
Stipriu vyru Kauno rajono mero pavadintas Edgaras atgauna jėgas Kačerginėje

24-iom dienoms Respublikinės Kauno ligoninės Vaikų ligų klinikos Vaikų reabilitacijos skyriaus "Žibutės" sektorius Edgarui taps namais. Čia septyniolikmetis vaikinas, globojamas gydytojų, atstatinės jėgas po patirtos žiaurios traumos ir ištvertų operacijų.

Drama

Jaunuolis birželio 8 d. vakarą vienoje Kauno rajone veikiančioje šiaudų granulių gamybos įmonėje įkrito į šiaudų smulkintuvą. Mechanizmas sužalojo stuburą, rankas, kojas. Daug kraujo netekęs paauglys net buvo ištiktas komos. Kauno klinikose jam atlikta operacija, kuri truko pusseptintos valandos. Joje dalyvavo net 24 medikų komanda.

Stiprus vyrukas

Laimei, šiandien Edgaras jau atrodo žvalus ir kaip sako fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja “Žibutės” sektoriaus vedėja Laura Kazakevičienė: “Vaikinas puikiai nusiteikęs, gyja sparčiai”.

Ypatingąjį Respublikinės Kauno ligoninės pacientą Edgarą šiandien aplankė Kauno raj. savivaldybės meras Valerijus Makūnas, RKL direktorius valdymui Rimantas Autukas ir Vandžiogalos gimnazijos direktorius Algirdas Šiušas. Įteikdami dovanas ir pastebėdami, koks vyrukas stiprus, svečiai palinkėjo jam kuo greičiau tvirtai stotis ant kojų. RKL Vaikų ligų klinikos Vaikų reabilitacijos skyriaus "Žibutės" sektoriaus medikai deda visas pastangas, kad tai įvyktų kuo greičiau.

Su Kauno raj. savivaldybės meru ligoninės vadovai tuo pačiu aplankė neseniai įrengtą krepšinio aikštelę bei aptarė būsimus projektus.