Startuoja akcija - Padėkime vaikams sukurti šypsenas
2016 balandžio 26 d.
Startuoja akcija - Padėkime vaikams sukurti šypsenas

Artėjant Tarptautinei vaikų gynimo dienai Socialinės veiklos skyrius kartu su Vaikų ligų klinika organizuoja akciją „Padėkime vaikams sukurti šypsenas“. Visi geros valios žmonės kviečiami aukoti įvairias, rankdarbiams tinkamas priemones ir taip prisidėti kuriant šviesesnį mažųjų pacientų laisvalaikį.

„Organizuodami šią akciją norime suburti ligoninės darbuotojus, pacientus bei visą visuomenę bendram tikslui. Nelikime abejingais – kurkime įdomų, turiningą ir prasmingą vaikų laisvalaikį, nes jie kartais ir ne vieną savaitę praleidžia Vaikų ligų klinikos skyriuose“, - sako Respublikinės Kauno ligoninės generalinis direktorius doc. dr. Linas Vitkus.

Akcijos organizatoriai visus norinčius kviečia paaukoti vaikams spalvotų pieštukų, įvairaus popieriaus, dažų, teptukų, žirklių, klijų, karoliukų, spalvotų siūlų, įvairių spalvų sagų ir kitų priemonių.

„Akcija „Padėkime vaikams sukurti šypsenas“ mūsų ligoninėje vyks iki gegužės 23 d. Atneštus rankdarbiams tinkamus daiktus bus galima palikti bet kuriame ligoninės stacionaro skyriuje vyresniajam slaugos administratoriui“, - apie iniciatyvą pasakojo Vaikų ligų klinikos vadovė Jūratė Rudzinskienė.

Akcijos vaikams rengiamos ne pirmą kartą

Respublikinėje Kauno ligoninėje įvairios akcijos, skirtos vaikų gerovei, rengtos ne kartą. Keletą savaičių prieš Kalėdas gydymo įstaigos bendruomenės nariai prisidėjo prie sotesnio Pažaislio vienuolyne veikiančio Vaikų dienos centro Kūčių stalo.

Darbuotojai aukojo Vaikų dienos centrui negendančius maisto produktus - įvairias kruopas, makaronus, cukrų, aliejų. Artėjančių švenčių proga medikai nepamiršo vaikams padovanoti ir saldainių, riestainių, meduolių, zefyrų bei kitų skanėstų. Ši akcija buvo rengiama jau antrus metus iš eilės.