Šilumos ir dosnumo vakaras
2016 gruodžio 12 d.
Šilumos ir dosnumo vakaras

Dosnių širdžių vakaru galima būtų pavadinti gruodžio 1 d. įvykusį Labdaros ir paramos vakarą. Į Vytauto Didžiojo universiteto Didžiąją Aulą susirinkę Respublikinės Kauno ligoninės rėmėjai, partneriai ir darbuotojai atvėrė širdis ir pinigines gražiam ir kilniam tikslui. Ir šį kartą ketinama pradžiuginti Vaikų ligų klinikos Vaikų reabilitacijos skyriuje besigydančius mažuosius pacientus. Geros valios žmonių dėka surinktos lėšos skiriamos „Žibutės“ sektoriaus vaikų žaidimų aikštelei, lauko treniruokliams ir pavėsinei. Šio priemonės, be abejonės, padės greičiau gyti, užtikrinant vaikams kokybiškesnį aktyvų laisvalaikį.

Keliems vakaro dalyviams aukciono metu pavyko įsigyti įdomių ir vertingų daiktų, o pačių laimėjusių širdis šildė faktas, kad šie pinigai skirti tiems, kam šiuo metu pagalbos reikia labiausiai.

Ypatingai šiltų padėkos žodžių nusipelnė visi atlikėjai, sukūrę tą vakarą jaukią atmosferą ir nuotaiką. Tai ir vaikų meninio kūrybinio ugdymo studija „Ritė Bitė“ (vadovė Inga Šeduikienė), ir Samylų kultūros centro moterų vokalinis ansamblis ,,Lyra" (vadovė Laimutė Dzedaravičienė), ir sportinių šokių klubo "Santaka" šokėjai Rugilė Monginaitė ir Matas Lukašovas, ir žavingasis džiazo trio „The Ditties“ bei šokėjai iš „Šokis.lt“.

Generalinis direktorius doc. dr. Linas Vitkus nuoširdžiai dėkoja visiems, nelikusiems abejingais, jau parėmusiems bei dar ketinantiems tai padaryti, o taip pat visai Respublikinės Kauno ligoninės komandai, organizavusiai renginį.

Kadangi kiekvienas euras svarbus, primename, kad dar galite prisidėti ir Jūs. Teikiamą paramą kviečiame pervesti į Respublikinės Kauno ligoninės paramos sąskaitą LT68 7300 0100 0224 5255, įmonės kodas 135042056, įmonės pavadinimas VšĮ Respublikinė Kauno ligoninė.

Ačiū už Jūsų gerumą.