RKL padėkojo rėmėjams už modernias sporto aikšteles
2016 rugsėjo 15 d.
RKL padėkojo rėmėjams už modernias sporto aikšteles

Dar 2015 metų gruodį įvykusio Labdaros ir paramos vakaro atgarsiai vakar Kačerginėje nuskambėjo svečių ir vaikų šurmuliu bei krepšinio kamuolių bumbsėjimu ant modernios sporto aikštelės dangos. Respublikinės Kauno ligoninės Vaikų ligų klinikos Vaikų reabilitacijos skyriaus „Žibutės“ sektoriuje rinkosi miesto ir rajono vadovai, rėmėjai, Respublikinės Kauno ligoninės darbuotojai ir vaikai – visi kartu pasidžiaugti naujos daugiafunkcinės sporto aikštelės atidarymu.

Graži iniciatyva pradėta 2015 metų gruodį

Tąkart Labdaros ir paramos vakaro metu geros valios žmonės ir organizacijos ligoninei paaukojo beveik 20 tūkst. eurų.

Šie kilnūs poelgiai pagaliau leido Respublikinei Kauno ligoninei įgyvendinti seniai trokštamus projektus: pacientams aktyvaus laisvalaikio sąlygos pagerintos net dviejose vietose: “Žibutės” sektoriuje (RKL Vaikų ligų klinika Vaikų reabilitacijos skyrius) įrengta nauja aikštelė, o Marių sektoriuje (RKL Psichiatrijos klinika) renovuota senoji.

Šiose daugiafunkcinėse sporto aikštelėse dabar su malonumu aktyviai leidžia laisvalaikį ten besigydantys pacientai, o tai, gydytojų įsitikinimu, duoda didžiulį terapinį efektą.

Kilnūs darbai

Į renginį susirinkusiuosius sveikindamas RKL generalinis direktorius doc. dr. Linas Vitkus dėkojo geros valios žmonėms. “Džiaugiuosi, kad kilni idėja – sudaryti geresnes reabilitacijos sąlygas besigydantiems mūsų ligoninėje – suvienijo tiek daug gerų žmonių. „Duok, ir tau bus duota“, – žodžiais iš Šventojo Rašto savo kalbą pabaigė Linas Vitkus.

Kauno rajono meras Valerijus Makūnas pasidžiaugė, kad Kačerginė pastebimai gražėja. Tądien miestelyje jau buvo pristatyta privačiomis lėšomis restauruota generolo Prano Vaiciuškos vila. “Kačerginė kartu su Kulautuva ir Zapyškiu siekia gauti kurortinės teritorijos statusą. Tai padės užtikrinti naujos poilsio ir turizmo infrastruktūros kūrimą ir užkirs kelią pramonės įmonių kūrimuisi šioje teritorijoje. Na, o šioje modernioje „Žibutės“ sporto aikštelėje, tikiu, galės sportuoti ir Kačerginės bendruomenės nariai“, – kalbėjo meras, padovanojęs „Žibutės“ sektoriaus pacientams krepšinio kamuolių.

Aikštelė saugi

Zapyškio parapijos klebonas kunigas Juozas Fakėjavas atliko aikštelės pašventinimo apeigas, po to buvo perkirpta juostelė, simbolizuojanti, kad aikštelė atvira ir paruošta naudojimui. Tuo leido įsitikinti ir gatvės akrobatų pasirodymas: kvapą gniaužiantys sportininkų nusileidimai po trigubų salto buvo švelnūs ir saugūs.

Renginio pabaigoje RKL Vaikų ligų klinikos vadovė Jūratė Rudzinskienė dėkodama rėmėjams už paramą, neslėpė, kad vaikų svajonių yra ir daugiau: „Žibutės“ teritorija, rodos, pati prašyte prašosi įrengti vaikų žaidimų aikštelę, pavėsinę ir lauko treniruoklius.

Respublikinės Kauno ligoninės vadovai tikisi, kad Labdaros ir paramos vakaras taps gražia tradicija, sujungiančia privataus ir viešojo sektoriaus jėgas visų gerovei.