RKL Chirurgijos klinikoje patirties semsis kolegos iš Latvijos
2019 lapkričio 11 d.
RKL Chirurgijos klinikoje patirties semsis kolegos iš Latvijos

Stažuotę Respublikinėje Kauno ligoninėje (RKL), Chirurgijos klinikoje, pradėjo kolegos iš Latvijos.

Daugpilio regioninės ligoninės dviejų chirurginių skyrių vadovai, vyr. anesteziologas,  operacinių bloko vyr. slaugytoja, trejų metų rezidentė chirurgė per savaitės stažuotę Kaune, RKL Chirurgijos klinikoje,  semsis gerosios patirties, stebės įvairių grandžių organizacinius, valdymo, aprūpinimo procesus.

Tai – viena iš Lietuvos ir Latvijos bendradarbiavimo abipus sienos programos projekto “Ligoninių bendradarbiavimas sukuriant efektyvų chirurginių paslaugų valdymą abipus pasienio regionų” veiklų. Svarbiausi projekto uždaviniai – gerinti chirurginių paslaugų administravimą, skurti mokymų bazę ir ilgalaikę ligoninių partnerystę.