RKL bendruomenės nariai prisidėjo prie sotesnio vaikų švenčių stalo
2015 gruodžio 21 d.
RKL bendruomenės nariai prisidėjo prie sotesnio vaikų švenčių stalo

Keletą savaičių Respublikinėje Kauno ligoninėje trukusi maisto rinkimo akcija Pažaislio vienuolyne esančiam Vaikų dienos centrui  šiandien pasiekė finišo tiesiąją.

„Norėjosi, jog laikas iki Šv. Kalėdų būtų ypatingas, įprasmintas gražiais darbais ir iniciatyvomis. Todėl ir šiais metais ligoninės socialiniai darbuotojai surengė akciją, kurios metu kvietė gydymo įstaigos bendruomenės narius paremti Pažaislio vienuolyno Vaikų dienos centrą reikalingais maisto produktais,“ - pasakojo Respublikinės Kauno ligoninės Socialinės veiklos skyriaus vadovas Saulius Davainis.

Kone dvi savaites gydymo įstaigos darbuotojai aukojo Vaikų dienos centrui negendančius maisto produktus - įvairias kruopas, makaronus, cukrų, aliejų. Artėjančių švenčių proga medikai nepamiršo vaikams padovanoti ir saldainių, riestainių, meduolių, zefyrų bei kitų skanėstų.

Gražią iniciatyvą palaikę ligoninės bendruomenės nariai džiaugėsi, jog paremdami vaikus, būdami dosnūs prisideda prie jų šventinio stalo.

„Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus slaugytojai savo rankomis puošė dėžes, į kurias su meile sudėjo maisto produktus Šv. Kūčių ir Šv. Kalėdų stalui, prie kurio susirinks vaikai. Dėkojame visiems kolegoms, gyd.  Ritai Narakienei  už geranoriškumą  ir šilumą rūpinantis, kad vaikai patirtų Šv. Kalėdų džiaugsmą,“ – sakė Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėja Liucija Jodžiūnienė.