RKL aplankė Sveikatos apsaugos ministro patarėjai
2016 spalio 26 d.
RKL aplankė Sveikatos apsaugos ministro patarėjai

RKL generalinis direktorius doc. dr. Linas Vitkus, lydėjęs svečius, aprodė ne tik centriniame pastate įvykdytus renovacijos darbus, bet nuvyko ir į Akušerijos ir ginekologijos kliniką „Krikščioniškieji gimdymo namai“. Vizito metu svečiai įsitikino, kad darbų rezultatai kalba patys už save: akį džiugina moderniai renovuota laiptinė bei naujutėlaitės trečiojo aukšto patalpos.

Diskutuota ir apie kitų metų galimybes tęsti finansavimą pagal Valstybės investicijų programą.

*Investicinis projektas, finansuojamas Valstybės investicijų programos (VIP) „VšĮ Respublikinės Kauno ligoninės Akušerijos ir ginekologijos klinikos „Krikščioniškieji gimdymo namai“ pastato Kaune, Miško g. 25, rekonstravimas ir jrangos atnaujinimas“