Išjungti versiją neįgaliesiems
Versija neįgaliesiems
 Respublikinės Kauno ligoninės informacija
2020 gegužės 5 d.
 Respublikinės Kauno ligoninės informacija

Respublikinėje Kauno ligoninėje (RKL) pirmą kartą per visą paskelbtos epidemijos laikotarpį nustatyta koronaviruso infekcija. Gegužės 4 d. vakare nustatytas teigiamas COVID-19 testas vienai RKL Terapijos klinikos Vidaus ligų skyriaus pacientei, šiandien,  atlikus visų 94 Terapijos klinikos pacientų testavimą, – dar trims.

Visi keturi pacientai su patvirtintais infekcijos rezultatais pervežti į Klinikinę Kauno ligoninę. RKL jų palatos dezinfekuojamos, pacientai, gydyti su infekuotaisiais, hospitalizuoti kitose palatose po vieną ir stebimi. 

Personalo darbuotojai, kontaktavę su infekuotais pacientais, saviizoliavosi. Iš viso šiuo metu izoliuota 90 darbuotojų. Kitus skyriaus pacientus gydo epidemiologinei situacijai suformuota pakaitinė gydytojų ir slaugytojų komanda.

RKL Infekcijų ir kontrolės skyriaus darbuotojai, konsultuodamiesi su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistais, imasi visų būtinų priemonių nustatyti koronainfekcijos šaltinį. Tarp jų – visų darbuotojų, pirmiausiai Vidaus ligų skyriaus personalo, testavimas dėl COVID-19. Daugeliui RKL darbuotojų tyrimas bus atliekamas jau ne pirmą kartą. Iki šiol testų rezultatai buvo neigiami.

Kol aiškinamasi dėl koronainfekcijos šaltinio, ligoninė naujų pacientų į Vidaus ligų skyrių nepriima.

E-Commerce Development, Web design, Caesar7 Ltd