Respublikinė Kauno ligoninė – draugiška neįgaliesiems
2016 birželio 8 d.
Respublikinė Kauno ligoninė – draugiška neįgaliesiems

Vykdant naujas statybas ar atnaujinant senus pastatus, aikšteles, šiais laikais privaloma atsižvelgti į neįgaliųjų poreikius. Respublikinė Kauno ligoninė renovacijos metu rūpinosi, kaip pagerinti neįgaliųjų patekimą į ligoninę.

Birželio pirmą dieną baigta Respublikinės Kauno ligoninės centrinio pastato renovacija. Renovacijos metu pagrindinis ligoninės įėjimas pritaikytas neįgaliesiems, įrengtos automatiškai atsidarančios durys. Ligoninės vidaus remonto metu taip pat atsižvelgta į neįgaliųjų poreikius. Jau dabar visuose suremontuotuose skyriuose, įskaitant ir Konsultacijų polikliniką, neįgalieji gali naudotis jiems pritaikytais tualetais, o stacionaro skyriuose – ir dušais.

Per savaitę po baigtų pastato renovacijos darbų, įrengtos ir specialiosios automobilių statymo vietos, skirtos neįgaliųjų transportui.