Pyragų diena gali būti ir be cukraus
2018 lapkričio 6 d.
Pyragų diena gali būti ir be cukraus

Lapkričio 6-ąją tradiciškai minima Pyragų diena. Šio gražios iniciatyvos tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones. Jei galima bent dalelyte prisidėti prie kuo geresnės vaikų sveikatos, padedant šeimoms ugdyti sveikesnius įpročius, tai šią misiją puikiai įgyvendina Vaikų ligų klinikos Vaikų reabilitacijos skyriaus ,,Žibutė" personalas. Šią dieną visi kviečiami kepti pyragus, tačiau ką daryti su cukrumi, kuris itin nepageidaujamas diabetu sergantiems pacientams? Pasirodo, išeitis yra. Pyragų dieną be pyragų ,,Žibutės" pacientai neliko. Pasitelkę išmonę ir kūrybingumą jie ėmėsi kepti keksiukus ir sausainius be pridėtinio cukraus!

"Kaip smagu, kad keksiukai ne tik skanūs, bet ir sveiki", – tvirtina kepinius skanavę mažieji pacientai bei jų tėveliai.

Vaikų ligų klinikos informacija