Projekto "Saugi kaimynystė" partneris – Respublikinė Kauno ligoninė
2017 rugsėjo 27 d.
Projekto "Saugi kaimynystė" partneris – Respublikinė Kauno ligoninė

Trišalis saugios kaimynystės susitarimas, siekiant didinti saugumą Aukštuosiuose Šančiuose, šiandien pasirašytas tarp Policijos, Šančių seniūnijos ir Respublikinės Kauno ligoninės.

Kaip teigia Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos viršininkas Remigijus Stukas, saugi kaimynystė – tai pirmiausia kaimynų bendradarbiavimas su policija bei savivaldybe stiprinant saugumą gyvenamose vietovėse. Džiugu, kad toks susitarimas pirmą kartą pasirašomas su medicinos įstaiga. „Tai galėtų tapti geru pavyzdžiu ir kitoms įstaigoms – priduria R. Stukas.

Susitarimą pasirašęs Respublikinės Kauno ligoninės generalinis direktorius doc. dr. Linas Vitkus priėmė ir specialią lentą, kuri bus pakabinta ant ligoninės fasado bei informuos apie čia vykstantį projektą. Manoma, kad net tokia iškaba bus gera prevencinė priemonė, primenanti, kad čia rūpinamasi lankytojų saugumu. Tuo pačiu toks ženklas įpareigos piliečius patiems būti aktyviems ir suskubti pranešti apie teisėsaugos pažeidimus.

Diskusijoje dalyviai aptarė ir kitas aktualias problemas: dėl transporto bei automobilių stovėjimo vietų stokos. Visi vieningai sutarė, kad bendradarbiaujant tokius uždavinius bus galima išspręsti žymiai efektyviau.