Išjungti versiją neįgaliesiems
Versija neįgaliesiems
Profesiniai susitikimai konferencijoje padeda medikams efektyviai bendradarbiauti
2019 kovo 27 d.
Profesiniai susitikimai konferencijoje padeda medikams efektyviai bendradarbiauti

Kovo 26-ąją net dviejose Verslo lyderių centro BLC salėse medikai bei socialinio darbo specialistai iš visos Lietuvos gilino žinias konferencijoje „Gydytojų specialistų bendradarbiavimas vidaus ligų diagnostikos ir gydymo srityje". Respublikinė Kauno ligoninė (RKL) kartu su Pažangiosios medicinos draugija jau penktąjį kartą organizuoja tokio pobūdžio konferenciją, kurioje dirbama ir ugdomasi dviejose sekcijose: medicinos ir socialinio darbo.

Konferencijos rytinei sesijai pirmininkavęs Respublikinės Kauno ligoninės direktorius doc. dr. Linas Vitkus pasveikinęs visus susirinkusius pasidžiaugė šia jau tampančia gražia tradicija. „Specialistų dalijimasis gerąja patirtimi yra visada naudingas, o svarbiausia, kad visi konferencijos pranešėjai nėra tik teoretikai, o savo srities žinovais tapę kasdieninio praktinio darbo dėka“, – pranešimų profesionalumu neabejojo doc. dr. L.Vitkus.

Šios konferencijos pasirinkta dominuojanti tema – galvos smegenų insultai. Galvos smegenų insulto diagnostikos ir gydymo strategijas savo pranešime aptarė RKL Terapijos klinikos Neurologijos skyriaus vedėja Aistė Čikotienė. Kaip neapsigauti, vertinant psichikos sutrikimus, kai įtariamas galvos smegenų insultas, padėjo RKL Psichiatrijos klinikos vadovas Leonas Kačinskas. O RKL Reabilitacijos klinikos Stacionarinės reabilitacijos skyriaus vedėja Rasa Pečkienė supažindino su medicinine reabilitacija po persirgto insulto.

Popietinėje sesijoje pranešimus skaitė RKL Konsultacijų poliklinikos alergologė-klinikinė imunologė Algirda Krisiukonienė bei RKL vyriausioji slaugos administratorė Marija Žeruolienė.

Savo patirtimi dalijosi pranešėjai ir iš kitų mokymosi bei gydymosi įstaigų: Respublikinės Šiaulių ligoninės, Rygos Stradino universiteto, LSMU, Kauno kolegijos.

Konferencijos organizatorė RKL Terapijos klinikos Vidaus ligų skyriaus vedėja Rūta Nutautienė džiaugiasi, kad konferencija kiekvieną kartą susidomi vis daugiau gydytojų iš visos Lietuvos, vadinasi bendradarbiavimui poreikis yra, o tokio pobūdžio profesiniais susitikimais neabejotinai padedame gydytojams tobulėti.Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus informacija

E-Commerce Development, Web design, Caesar7 Ltd