Išjungti versiją neįgaliesiems
Versija neįgaliesiems
Priėmėme dovaną – 60 naujų aukštos kokybės čiužinių
2017 birželio 1 d.
Priėmėme dovaną – 60 naujų aukštos kokybės čiužinių

„Kai Lietuvos medicinoje taip trūksta lėšų, apie kai kuriuos dalykus galime tik svajoti“, – antradienį priimdamas bendrovės „ClassMed“ dovaną – 60 naujų, itin aukštos kokybės, ligoninės lovoms pritaikytų, lengvai prižiūrimų čiužinių, sakė Respublikinės Kauno ligoninės vadovas doc. dr. Linas Vitkus. Iki šiol senus, jau naudotus čiužinius ligoninei dovanodavo kolegos iš užsienio ligoninių.

Čiužinius, kurių vertė daugiau nei 16 su puse tūkstančių eurų, bendrovė „ClassMed“ ligoninei dovanoja pirmą kartą, tačiau tai – tik gražios draugystės pradžia. „Norime ne tik padėti ligoninei, bet ir surinkti informaciją, kaip jaučiasi žmonės, gulėdami ant mūsų čiužinių. Tokia informacija itin svarbi, kad galėtume tobulinti savo produkciją“ – perduodamas dovaną kalbėjo bendrovės vadovas Artūras Vaitiekus.

Lietuvos Fiziologų draugijos pirmininkas profesorius Edgaras Stankevičius teigė, kad dovana yra itin vertinga ir mokslo požiūriu: surinkti pacientų atsiliepimai „ClassMed“ čiužinių kūrėjams bus naudingi kuriant naują, ligoninėms pritaikytą produktą. „Labai tikimės, kad kitas mūsų bendradarbiavimo etapas bus visiškai naujo, patentuoto čiužinio įdiegimas ligoninės sistemoje“, - sakė profesorius Edgaras Stankevičius.

Respublikinės Kauno ligoninės vadovas Linas Vitkus neabejoja, kad ant gero, kokybiško čiužinio gulintis pacientas sveiksta greičiau. „Miego kokybė sveikstančiam žmogui yra dar svarbesnė nei sveikam“, – sakė ligoninės vadovas. Jam pritarė ir ligoninės vyriausioji slaugos administratorė Marija Žeruolienė. „Moderni pacientų slauga yra mūsų ligoninės tikslas, džiugu, kai mus pasiekia mokslo naujovės“, – kalbėjo Marija Žeruolienė.

Vokietijos ligoninėse čiužiniai keičiami kas penkis metus, Skandinavijoje – dar dažniau, kas dvejus. Lietuvos ligoninėse čiužiniai tarnauja 10 ir daugiau metų. „Natūralu, kad jie susidėvi, juk išleidę pacientą į namus, čiužinį turime dezinfekuoti specialioje kameroje“, – kalbėjo ligoninės vadovas Linas Vitkus. Gerą, ligoninei tinkamą čiužinį jis apibrėžė taip: „Patogus, lengvas, patvarus, nepralaidus skysčiams, bet pralaidus orui, lengvai prižiūrimas ir dezinfekuojamas.“

„Mūsų čiužinio savybės gali nepakisti ir 15 metų, – sakė „ClassMed“ atstovas Artūras Vaitiekus. – Rekomenduojame čiužinius keisti ne dėl formos pasikeitimų, o dėl to, kas kaupiasi jų viduje. Mūsų čiužiniai – draugiški aplinkai, jie kuriami naudojant naujausias technologijas. Medžiagas čiužiniams perkame iš patikimų partnerių – daugiau nei 60 metų dirbančios Jungtinės Karalystės įmonės „Vita Group“. Šios įmonės medžiagas ir technologijas taip pat renkasi „Lufthansa“ lėktuvų krėslų bei „Porche“ automobilių sėdynių gamintojai“.

E-Commerce Development, Web design, Caesar7 Ltd