Prasidėjo pacientų skiepijimas COVID-19 vakcina
2021 sausio 14 d.
Prasidėjo pacientų skiepijimas COVID-19 vakcina
Sausio 14 d. LSMU Kauno ligoninės Slaugos klinikoje Garliavoje prasidėjo pacientų vakcinacija. Pirmąją dieną Kauno rajono Pilėnų pirminės sveikatos priežiūros centro slaugytojos COVID-19 vakcina paskiepijo 28 Slaugos klinikos pacientus. Tai yra, didžiąją dalį tų, kuriuos galima skiepyti, nes dalis tame pačiame korpuse gydomų slaugos pacientų į LSMU Kauno ligoninės Slaugos kliniką pateko jau persirgę COVID-19 liga ir turi susiformavusį imuninį atsaką.

„Labai džiaugiuosi, kad pradėti vakcinuoti mūsų pacientai, – kalbėjo LSMU Kauno ligoninės Slaugos klinikos vadovė dr. Lina Urbietė. – Jie priklauso itin pažeidžiamai rizikos grupei. Per visą karantiną gyvenome didelėje įtampoje, vakcinacija suteikia optimizmo.“

Sausio 18 d. tikimasi paskiepyti dar apie 30 Slaugos klinikos pacientų, gydomų kitame korpuse.