Pacientų atsiliepimai glosto širdį
2016 rugpjūčio 4 d.
Pacientų atsiliepimai glosto širdį

Ypač sunkų darbą dirbantiems Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus gydytojams kasdien tenka susidurti su itin sudėtingais iššūkiais.

Laimei, yra žmonių, kurie geba tai įvertinti. Atsiliepimai, kuriuos rašo šiame skyriuje pabuvoję pacientai leidžia gydytojams nenuleisti rankų, giliau įkvėpti ir toliau tęsti savo misiją.

Štai keletas jų:

***************************************************************************

08.02d. netikėtai atsidūriau 3 ligoninėje.

Labai nustebau darbuotojų atidumu, pagalba man sunkiai judant (sergu parkinsono liga). Tokiu atidumu, rūpestingumu esantys darbuotojai verti gero žodžio ir pagarbos.

Visiems linkiu stiprios sveikatos, ištvermės sunkiuose darbuose. Tik tokie žmonės gali išugdyti jaunimui pagarbą vyresnio amžiaus žmonėms – ligoniams.

Su pagarba Irena Gudeliūnienė.

Ačiū, Brangieji medikai!

Skubi, nuoširdi pagalba, Jūsų visų operatyvumas, manau išgelbėjo netgi nuo insulto ar infarkto- savijauta išties buvo kritiška! Gydytojų ir bendrosios praktikos slaugytojos Rasos Cibienės dėka palaipsniui atgaunu jėgas, sveikata gerėja, grėsusi nelaimė traukiasi. Visus Jus telaimina Dievas!

Dėkoju!!!

Kaunas, 2016-07-18
M. Šalčiūtė

***************************************************************************

Didelis AČIŪ už rūpestį ir pagalbą. Labai šiltas, geras žmogus. Daugiau tokių darbuotojų kaip Rima Dragūnienė.

Ačiū nuo Birutės Andrijauskienės ir jos šeimos!
2016 07 27

Gerbiamas vyr. gydytojau,

Lankiausi Jūsų ligoninėje jau kelintą kartą ir galiu labai nuoširdžiai pasakyti, kad priėmimo skyriaus darbuotojos yra aukšto lygio ne tik savo profesinėje veikloje, bet ir kaip darbuotojos, kurios su didele pagarba ir nuoširdumu priima ligonius. Padeda ligoniui būti drąsiam ir savo atžvilgiu suteikia kantrybės, ištvermės ir patarimais, kurie ligoniams yra būtini, tai ne formalumas, o tikras dalykiškumas vertas Jūsų padėkos.

Ligonė Stasė Židonytė