Paaukojo beveik 20 tūkst. eurų
2015 gruodžio 13 d.
Paaukojo beveik 20 tūkst. eurų

Raudondvario dvare ketvirtadienį surengtas pirmasis Respublikinės Kauno ligoninės istorijoje Labdaros ir paramos vakaras. Vakaro metu ligoninės generalinis direktorius doc dr. Linas Vitkus dėkojo geros valios žmonėms ir organizacijų atstovams, paaukojusiems beveik 18 tūkst. eurų. Dar daugiau nei 1000 eurų buvo surinkta surengtame aukcione.

Šie pinigai atiteks Vaikų reabilitacijos skyriaus „Žibutės“ sektoriaus bei Psichiatrijos klinikos Marių sektoriaus sporto aikštynų atnaujinimui.

„Džiaugiuosi matydamas, kiek daug žmonių gali suvienyti kilni idėja. Idėja - padėti sergančiam pasveikti. Juk svarbus ne tik rūpestingas medikų darbas ar medikamentai. Svarbi ir aplinka bei reabilitacijos sąlygos. Mūsų ligoninėje nėrą kokybiškų lauko sąlygų pacientų sportui. Trūksta jau visai nedaug, kad Vaikų reabilitacijos skyriaus „Žibutės“ sektoriaus bei Psichiatrijos klinikos Marių sektoriaus pacientai galėtų džiaugtis šiuolaikiškomis daugiafunkcinėmis sporto aikštelėmis,“ – susirinkusiems kalbėjo L. Vitkus.

Renginio metu Sveikatos apsaugos ministrės Rimantės Šalaševičiūtės sveikinimo žodį perdavė viceministrė Laimutė Vaidelienė, kuri visiems padėkojo už parodytą gerumą. „Džiugu, jog ieškoma būdų, naujų galimybių palengvinti gyvenimą sunkiai sergantiems vaikams, suaugusiems, pacientams, turintiems negalią. Tai ir yra stebuklas“, - pabrėžė L. Vaidelienė.

Labdaros ir paramos renginyje gražiais palinkėjimais taipogi pasidalino Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, Kauno klinikų vadovas Renaldas Jurkevičius.

Aukcione virė kova

Viena įdomiausių vakaro dalių neabejotinai tapo aukcionas, kuriame aktyviai dalyvauti ragino vakaro vedėjas Kauno nacionalinio dramos teatro direktorius ir aktorius Egidijus Stancikas. Simboliška, jog sporto aikštynų atnaujinimui skirtame vakare, didžiausia kova užvirė dėl krepšinio kamuolio su „Žalgirio” komandos žaidėjų parašais.

Susirinkusiems svečiams  koncertavo talentingiausi Kauno rajono Garliavos meno mokyklos atlikėjai, Kalėdines giesmes dovanojo Kauno Vytauto Didžiojo Švenčiausios Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios kamerinis choras „Cantate Domino“.

Galima aukoti dar visą gruodžio mėnesį

Visus, norinčius paremti šią kilnią iniciatyvą, kviečiame teikti paramą, kurią galima pervesti į Respublikinės Kauno ligoninės paramos sąskaitą LT68 7300 0100 0224 5255.

Įmonės kodas 135042056

Įmonės pavadinimas VšĮ Respublikinė Kauno ligoninė.