Odos ir venerinių ligų skyrius laukia pacientų
2021 kovo 15 d.
Odos ir venerinių ligų skyrius laukia pacientų
Gera žinia kamuojamiems odos ligų žmonėms. LSMU Kauno ligoninėje, Josvainių g. 2 (Šilainiuose) nuo kovo 15 d. atnaujinome Odos ir venerinių ligų skyriaus veiklą. Laukiame sergančių sunkesnės būklės žvyneline, atopiniu dermatitu, tropine opa, pūsleline, dilgėline, kerplige, įvairiomis kitomis odos ir venerinėmis ligomis.

Kaip sakė Odos ir venerinių ligų skyriaus vedėja Daiva Stanienė, galima kreiptis su šeimos gydytojo siuntimu ar patiems jaučiant, kad liga yra paūmėjusi ir jau reikalinga stacionari medikų pagalba. Tokiu atveju kviečiame skambinti į LSMU Kauno ligoninės Odos ir venerinių ligų poliklinikos registratūrą: (8 37) 306 084 , darbo laikas: I-V 7:30-19 val.

Registratūros darbuotojams būtinai paaiškinkite, kad reikalinga ne įprasta ambulatorinė konsultacinė, bet stacionarus gydymas. „Čia dirba aukštos kvalifikacijos medikai, turime ilgametes odos ir venerinių ligų gydymo tradicijas“, - sakė D. Stanienė.

Odos ir venerinių ligų skyrius neveikė dėl būtinybės didinti su COVID-19 kovojančių medikų komandą. Gruodį turėjome apie pustrečio šimto COVID-19 ligonių. Šiuo metu – apie 80.