Nuoširdi padėka LSMU Kauno ligoninės medikams
2020 gruodžio 14 d.
Nuoširdi padėka LSMU Kauno ligoninės medikams
Lietuvių kalbos mokytoja kaunietė Vilma Katkauskienė, susirgusi COVID-19, LSMU Kauno ligoninėje praleido 15 parų, visas jas – su deguonies kauke.
Mokytoja matė, kokie pervargę yra gydytojai, slaugytojos, pagalbinis personalas, tačiau pasakoja gavusi visą reikiamą pagalbą, jautusi nuolatinį rūpestį.

V.Katkauskienė sako žemai lenkianti galvą LSMU Kauno ligoninės medikams ir dėkojanti už jų darbą: „Labai noriu padėkoti gydytojai Laurai Čižinauskienei, seselėms Ingridai, Svetlanai ir kitiems, kuriuos turbūt sutikus gatvėje galėčiau pažinti nebent iš akių.“

„Vyrai ir moterys, gydytojai, seselės, slaugės apmuturiuojami vienodai – tad ant nugaros juodu flomasteriu užrašoma: gyd., savanoris, slaug., sesel., valyt. Taip ir stengiesi į nugarą žiūrėti, kad žinotum, su kuo bendrauji", – prisimena pacientė.

Pedagogė V.Katkauskienė sakosi supratusi: "Kiekvienas, atėjęs į palatą, atėjo tau padėti. Jis rizikuoja savo sveikata, savo šeimos sveikata. Jis nesiskundžia, jis išgirsta, nors ne viską įmanoma girdėti."