Nauji RKL gydytojai
2017 sausio 25 d.
Nauji RKL gydytojai

Džiaugiamės informuodami, kad Respublikinės Kauno ligoninės profesionalų komandą papildo nauji gydytojai. Ligoninėje darbą pradeda kraujagyslių chirurgas Darius Uckevičius Dueholm, alergologė-klinikinė imunologė med. dr. Algirda Krisiukėnienė bei gydytoja otorinolaringologė Rūta Lileikaitė.

Gydytojas Darius Uckevičius Dueholm įvairiais angiochirurgijos klausimais konsultuoja pirmadieniais ir penktadieniais 14-17 val. 141 kab.

Gydytoja Algirda Krisiukėnienėkonsultuoja pacientus, sergančius įvairiomis alerginėmis ligomis (alerginė sloga, dermatitai, dilgėlinės ir kt.). Atliekami odos dūrio, kontaktiniai mėginiai, provokaciniai mėginiai su vaistais ir alergenais. Skiriamas, kontroliuojamas gydymas priešalerginiais medikamentais, kai kuriais atvejais imunoterapija (namų dulkių erkučių, medžių ir žolių žiedadulkių alergenais).

Gydytoja otorinolaringologė Rūta Lileikaitė konsultuoja dėl ūmių ir lėtinių nosies, prienosinių ančių, gerklų, ryklės, ausų ligų diagnostikos ir gydymo pirmadieniais 9-13.30 val.

Kviečiame registruotis.

Konsultacijų poliklinika

Hipodromo g.13, Kaunas

tel. (8 37) 342 170 ; (8 37) 20040.

Konsultacijų poliklinikos darbo laikas: I-V 7.30-19.00 val.