NAUJA: sielovada ligoninėje prieinama ir pacientams, ir darbuotojams
2017 lapkričio 6 d.
NAUJA: sielovada ligoninėje prieinama ir pacientams, ir darbuotojams

Jau kelios savaitės Respublikinėje Kauno ligoninėje dirba dvasinė asistentė-sielovadininkė Jurgita Fedorinienė. Kokios gi šios pirmą kartą ligoninėje įsteigtos pareigybės funkcijos?

“Sielovadininkas bendrauja tiek su pacientais ir jų artimiaisias, tiek ir su personalo darbuotojais. Esu čia tam, kad padėčiau bet kuriam žmogui pažinti savo dvasines galimybes, ypač atsidūrus krizėje”, – sako psichoterapiją studijuojanti teologijos doktorantė Jurgita.

Klinikinė sielovada gan nauja sritis, apjungianti psichologijos ir teologijos mokslų žinias, siekiant padėti žmogui suprasti ir pašalinti tas psichologines ir dvasines priežastis, kurios trukdo palaikyti sveiką santykį su savimi, kitais ir Dievu.

Jurgitos darbo vieta yra RKL Koplyčioje. Tačiau Jurgita numačius ne tik aktyviai bendrauti su tais, kuriems prireikia skubios emocinės ir dvasinės pagalbos, bet kviečia apsilankyti ir jos vedamuose užsiėmimuose, apie kuriuos daugiau informacijos rasite čia.

Darbo laikas:
I, III, V – 7.00-15.00
II – 7.00-11.00

Jei prireikė dvasinio asistento pagalbos, rašykite el. paštu jurgita.fedoriniene@kaunoligonine.lt arba skambinkite telefonu (8 682) 14 425.