Moksleiviams svarbus tikėjimas
2018 balandžio 18 d.
Moksleiviams svarbus tikėjimas

Kauno "Žiburio" pagrindinės mokyklos tikybos mokytoja Jolanta Lenkauskienė į Respublikinę Kauno ligoninę atvyko nešina savo moksleivių piešiniais. Pati mokytoja stebėjosi, kaip kūrybiškai jos dar visai nedideli auklėtiniai perteikė savo vidinius išgyvenimus tikėjimo amžinuoju gyvenimu tema.

Mokytoja Jolanta pasakojo, kaip viena ketvirtokė stipriai įkvėpta šio darbo sėdėjo keletą valandų po pamokų ir nešėsi darbelį namo.  Mergaitė nuoširdžiai dirbo tol, kol gimė trokštamas rezultatas. Mokytoja pasidžiaugė, kad vaikai taip atskleidžia, koks svarbus gyvenime yra tikėjimas.

Moksleivių parodėlę "Tikėjimas amžinuoju gyvenimu" kviečiame apžiūrėti iki balandžio 30 d. Koplyčioje ir Vaikų ligų skyriuje.

Tuo pačiu primename, kad kiekvieną penktadienį 10 val. Respublikinės Kauno ligoninės Koplyčioje laikomos Šv. Mišios.

Komunikacijos ir rinkodaros sk. inf.