Modernizavome ir akių ligų kabinetus
2017 birželio 14 d.
Modernizavome ir akių ligų kabinetus

Kai esame sveiki, retai susimąstome, kaip jaučiasi ir ką praranda tie, kurie prastai girdi ar mato, o gal yra varginami skausmų bei kitų negalių. Geras regėjimas yra didžiulis turtas visiems ir įvardijamas kaip vienas svarbiausių jutimų.

Jei Jūsų regėjimas dėl tam tikrų priežasčių susilpnėjo, Respublikinės Kauno ligoninės Konsultacijų poliklinikos akių ligų gydytojų komanda pasirengusi Jums padėti.

Didžiuojamės ne tik renovuotais akių ligų kabinetais bet ir atnaujinta įranga. Nuo šiol pacientų apžiūra vykdoma net dviejuose kabinetuose, kurie išsidėstę lokaliai vienas šalia kito, tad esant poreikiui galima atlikti papildomus tyrimus ar pasikonsultuoti su kolega.

Atnaujintuose akių ligų kabinetuose patogiau bei funkcionaliau išdėstyta oftalmologinė aparatūra bei gydytojams reikalingi prietaisai: ultragarsinių tyrimų aparatas, skaitmeninės akies dugno kameros, optinis lęšiuko matavimo prietaisas, akispūdžio, akipločio matuokliai ir kt.

Respublikinės Kauno ligoninės Konsultacijų poliklinika

Registracija internetu www.sergu.lt