MAMOS KORTELĖ – dovana kiekvienai KGN mamai
2017 kovo 1 d.
MAMOS KORTELĖ – dovana kiekvienai KGN mamai

„Džiaugiamės, galėdami pasirūpinti savo pacientėmis ne tik medicininiais klausimais. Stengiamės joms palengvinti ir užgriuvusius buitinius rūpesčius, padėti geriau pasirengti motinystei, telkiame darnią gimdymo namų bendruomenę“, – laikydamas rankose naują nuolaidų kortelę, vardina jos privalumus Respublikinės Kauno ligoninės Akušerijos ir ginekologijos klinikos „Krikščioniškieji gimdymo namai“ (KGN) vadovas Virgilijus Rudzinskas.

Nuo kovo 1 d. kiekviena besilaukianti ir pagimdžiusi šiuose gimdymo namuose mama gauna dovanų „MAMOS KORTELĘ“.

Partnerių būrys, pasirengusių prisijungti prie nuolaidų kortelės projekto, nuolat gausėja. Jau dabar "MAMOS KORTELĖ" suteikia nuolaidas pasirengimo gimdymui seminarams tėvystės mokykloje „Opa pupa“, žindymo kursams natūralaus žindymo mokykloje „Mamos pienas“, mamų ir kūdikių mankštoms Kauno jogos studijoje, vaikiškoms prekėms prekybos „Baby city / Toy city“, kūdikių fotosesijoms fotografijos studijoje „Fotora“.

Gimdymo namai Miško gatvėje 27 numeriu pažymėtame name gimstančius vaikus pasitinka daugiau kaip 90 metų, pastarieji metai šiai RKL klinikai – didelių atsinaujinimų laikmetis.