Ligoninėje – nemokamos kirpyklos paslaugos
2015 gruodžio 9 d.
Ligoninėje – nemokamos kirpyklos paslaugos

Kiekvieną trečiadienį 9-13 valandomis Respublikinėje Kauno ligoninėje veiks kirpykla ir kvies pasigražinti ligoninėje besigydančius pacientus bei ligoninės personalą.

Kirpykloje kartą per savaitę darbuosis Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centro 3-o kurso studentės. Merginos teiks kirpimo, galvos plovimo, manikiūro bei antakių korekcijos paslaugas. Visas reikalingas priemones, kosmetiką ir kirpyklos įrangą suteikė pats profesinio rengimo centras. Ligoninei reikėjo skirti tik patalpas.

„Į ligoninę su mokinėmis atvykdavome ir anksčiau, pavyzdžiui, apkirpti ilgiau čia besigydančių pacientų. Buvo nuspręsta, kad reikia įkurti kirpyklėlę, kuri veiktų nuolat. Ateityje planuojama analogišką kirpyklą įrengti ir Psichiatrijos klinikos Marių sektoriuje,“ – apie šios idėjos gimimą pasakojo kirpimo skyriaus profesijos mokytoja Dalia Grinienė.

Su savo studentėmis mokytoja nuolat važinėja į tokias įstaigas, kaip senelių namai, vaikų globos namai, slaugos ligoninės. Anot D. Grinienės, tai yra puiki praktika bei galimybė daryti gerus darbus. Tokia veikla pasitarnauja tiek būsimųjų kirpėjų gerovei, tiek ligoniams bei personalui. Visos kirpykloje teikiamos paslaugos yra nemokamos.