Ligoninė turi naują vadovę
2019 rugpjūčio 19 d.
Ligoninė turi naują vadovę

Nuo 2019 m.  rugpjūčio 19-osios Respublikinei Kauno ligoninei (RKL) vadovauja doc. dr. Diana Žaliaduonytė.

RKL generalinė direktorė yra LSMU Medicinos fakulteto Kardiologijos klinikos docentė. Prieš pradėdama darbą RKL D.Žaliaduonytė vadovavo Kauno klinikų Kardiologijos klinikos Širdies nepakankamumo ir ydų skyriui.  Anksčiau buvo Lietuvos kardiologų draugijos Širdies nepakankamumo darbo grupės vadovė.

D.Žaliaduonytė yra parašiusi virš 100 mokslo publikacijų, prisidėjusi prie mokomosios literatūros kūrimo, skaito pranešimus tarptautinėse konferencijose ir kongresuose, dalyvauja biomedicininiuose projektuose, yra gavusi prezidentės apdovanojimą, kaip geriausios disertacijos fizinių, technologijos, biomedicinos ir žemės ūkio mokslų disertacijos konkurso laureatė.

Respublikinė Kauno ligoninė – jau daugiau nei 65-erius metus, rūpinasi kauniečių bei kitų Lietuvos miestų ir miestelių gyventojų sveikata, o per metus ligoninėje gydymo paslaugos suteikiamos virš 30 tūkstančių pacientų.