Lietus neišbaidė: RKL Sąskrydyje netrūko guminiais ir lietpalčiais „apsiginklavusių“ kolegų
2016 birželio 13 d.

Pušyno poilsiavietėje šeštadienį vyko didžiausia ligoninės vasaros šventė RKL Sportinis-kultūrinis sąskrydis. Pustrečio šimto sąskrydžio dalyvių jau nuo ankstyvo ryto rinkosi išbandyti savo jėgas įvairiose karinėse užduotyse, linksmose estafetėse.

Lietus pašėlti nusiteikusios minios tikrai neišbaidė. Dauguma į sąskrydį atvyko apsiavę guminius batus, slėpėsi po spalvotais lietpalčiais ir kapišonais.

Tik atvykusius dalyvius pasitikę kariūnai suskirstė į 8 komandas. Kariškai nusiteikusios ir gera nuotaika apsiginklavusios komandos lindo pro dūmų tunelius, mėtė vandens balionų minas, traukė virvę, statė inžinerinius stebuklus...

Geriausiai pasirodė Karinės jūrų pajėgos

Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog trečiojo sąskrydžio nugalėtojais tapo Karinės jūrų pajėgos, sudarytos iš kolegų, dirbančių Priėmimo-skubios pagalbos ir Vidaus medicininio audito skyriuose.

Garbinga 2-oji vieta atiteko Inžinerijos batalionui, į kurio sudėtį įėjo Dienos chirurgijos skyriaus personalas. Pirmųjų dviejų sąskrydžių nugalėtojams šiais metais nepavyko išlaikyti absoliutaus nugalėtojų titulo, bet tikime, jog kitais metais kolegoms pavyks susigrąžinti „Dream team“ vardą.

Trečiąją poziciją karinėse pratybose iškovojo Motorizuota pėstininkų brigada, sudaryta iš Informacinių technologijų, Vaikų ligų klinikos bei Transporto tarnybos atstovų.

Siekta rekordo

Į pavakarę, pasirodžius saulei, visi šventės dalyviai buvo pakviesti įsiamžinti fiksuojant Lietuvos rekordą. Arti 400 kojų vienu metu turėjo kartu pakilti į orą. Per artimiausius porą mėnesių rekordus fiksuojanti agentūra „Factum“ informuos, ar RKL bendruomenei pavyko pasiekti masiškiausio šuolio rekordą.