Krizių intervencijos centrą aplankė svečias iš Vokietijos
2016 vasario 24 d.
Krizių intervencijos centrą aplankė svečias iš Vokietijos

Krizių intervencijos centre vasario 22 d. lankėsi svečias iš Vokietijos psichologas Hannes Jung, kurį lydėjo Lietuvos radijo bendradarbė Švedijoje Vaida Ražaitytė. Pagrindinis vizito tikslas - susipažinti su vieno iš penkių Lietuvoje veikiančių Krizių intervencijos centro funkcijomis, darbo organizavimo specifika, darbuotojais, aplankyti patalpas.

Svečius su malonumu priėmė Krizių intervencijos centro vedėja gydytoja psichiatrė Aušra Andriuškevičienė. Vedėja papasakojo kokias paslaugas teikia Krizių intervencijos centras, kokią pagalbą galima suteikti krizę patyrusiam pacientui. Svečiai turėjo galimybę pamatyti centro patalpas: sporto salę, ergo terapijos kabinetą, grupinės terapijos ir pacientų užimtumo terapijos kabinetus.

H. Jung dalyvauja suicidų prevencijų programoje ir visoje Europoje lanko įvairius centrus, įsikūrusius skirtingose šalyse, siekdamas surinkti kuo daugiau informacijos apie taikomas skirtingas suicidų prevencijos priemones. Lietuvoje jis taip pat lankėsi Kupiškyje ir Varėnoje, bendravo su pacientais, ir su pacientų, kurie žudėsi, ar nusižudė artimaisiais.

Krizių intervencijos centro vedėja gydytoja psichiatrė Aušra Andriuškevičienė džiaugėsi, kad svečiai gerai įvertino centro darbuotojų pastangas ir darbo sąlygas.