Konsultacijų poliklinikoje pradeda darbą nauja gydytoja
2018 rugpjūčio 23 d.
Konsultacijų poliklinikoje pradeda darbą nauja gydytoja

Jei turite klausimų dėl alergijų ir jų sukeliančių sveikatos problemų, kviečiame registruotis konsultacijai pas jauną ir pažangią mūsų gydytoją alergologę-klinikinę imunologę Margaritą Paulauskienę.

Gydytoja alergologė-klinikinė imunologė Margarita Paulauskienė

Gydytoja konsultuoja vaikus ir suaugusiuosius, sergančius įvairiomis alerginėmis ir imuninėmis ligomis: astma, alerginiu rinitu, atopiniu dermatitu, alerginiu kontaktiniu dermatitu, esant įsijautrinimui medikamentams, vabzdžių įgėlimams. Taip pat taiko imunoterapiją alergenais, konsultuoja įtariant alergiją maistui ar esant nusilpusiam imunitetui – dažnai sergančius peršalimo ligomis, bakterinėmis ar herpes virusinėmis inekcijomis.

Čia sužinokite, ką gydytoja rekomenduoja, kai alerginės reakcijos kamuoja rudenį.

Svarbu! Jei atvykstate konsultuotis su vaiku, šeimos gydytojo siuntime turi būti nurodyta "Pas alergologą-klinikinį imunologą" (ne "Pas vaikų alergologą")

Margarita Paulauskienė medicinos studijas baigė 2014 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitete ir pasirinko tolimesnę alergologijos ir klinikinės imunologijos rezidentūros studijų kryptį.  2018 m. baigusi šias rezidentūros studijas įgijo gydytojo alergologo ir klinikinio imunologo profesinę kvalifikaciją. Rezidentūros metu dirbo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikų imunologijos ir alergologijos klinikoje. Studijų metu domėjosi įvairiomis temomis – lėtine idiopatine dilgėline, alerginiu rinitu bei astma,  įgimtais imunodeficitais – šiomis temomis išpausdino publikacijas, vykdė mokslinius darbus. Nuolat dalyvauja Lietuvos ir užsienio mokslinėse konferencijose, yra Lietuvos alergologų ir klinikinių imunologų draugijos bei Europos alergolgologų ir klinikinių imunologų draugijos jaunoji narė.

Margarita Paulauskienė pasirengusi jums padėti šiomis darbo valandomis:
I; II ir IV nuo 8.00 –16.30, III 8.00 –14.00, V 8.00–13.00 val.

Konsultacijų poliklinika
Hipodromo g.13, Kaunas
tel. (8 37) 342 170 ; (8 37) 342 293 .
Konsultacijų poliklinikos darbo laikas: I-V 7.30-19.00 val.