Kodėl turėčiau prašyti elektroninio recepto?
2016 gruodžio 2 d.
Kodėl turėčiau prašyti elektroninio recepto?

Respublikinėje Kauno ligoninėje pacientai gali drąsiai savo gydytojo prašyti elektroninio recepto. Šis vaistų išrašymo būdas yra ir patogesnis, ir saugesnis.

E. receptas – tai elektroninė sistema, kuri leidžia gydytojams išrašyti pacientams vaistus ne popieriaus lapelyje, o įvedus į bendrą sistemą, prie kurios prisijungimą turi tiek pats pacientas, tiek vaistininkai. Į elektroninę erdvę perkelti receptai leidžia ne tik taupyti laiką, efektyviau dirbti, bet ir sumažinti klaidų, neįskaitytų ar tiesiog pacientų pamestų receptų skaičių.

Pirmiausia, elektroninis receptas naudingas pačiam pacientui – pastarajam einant į vaistinę tereikia su savimi turėti asmens dokumentą. Būtent jam išrašytus vaistus, jų kiekį ir visas reikiamas pastabas vaistininkas mato prisijungęs prie elektroninės sistemos. Prisijungęs prie pastarosios, kiek ir kokių vaistų išrašyta bei kaip juos vartoti, mato ir pats pacientas.

Rinkimės patogesnį ir ekologiškesnį vaistų išrašymo būdą.