Karantinas: perorganizuojamas RKL darbas
2020 kovo 15 d.
Karantinas: perorganizuojamas RKL darbas

Stabdant koronaviruso plitimą, nuo kovo 16 d. iki kovo 30 d. 24 val. visoje Lietuvos teritorijoje skelbiamas KARANTINAS. Jo režimas stipriai apriboja ir gydymo įstaigų darbą. Karantinas pareikalaus kantrybės, sąmoningumo, disciplinos. Tai – iššūkis mums visiems, bet suvieniję jėgas privalome valdyti situaciją.  Kito pasirinkimo neturime.

Vykdydama Vyriausybės nutarimą, Respublikinė Kauno ligoninė (RKL) perorganizuoja veiklą –  pacientų srautus, žmogiškuosius ir materialinius išteklius.

Kol tęsis karantinas, RKL teiks tik skubią ir neatidėliotiną pagalbą, kurios nesuteikus grėstų pavojus paciento sveikatos būklei ar gyvybei.

Karantino metu RKL:

* Nedirbs Konsultacijų poliklinika.

* Pacientai nebus registruojami konsultacijoms, stacionarinei hospitalizacijai, operacijoms, reabilitacijos procedūroms.

* Nebus atliekamos planinės operacijos – jos atidedamos iki karantino pabaigos. Detaliau būsite informuoti.

* Neveiks dienos stacionarai.

* Nebus teikiamos ambulatorinės reabilitacijos paslaugos.

* Nebus atliekami planiniai tyrimai (radiologiniai, echoskopiniai, laboratoriniai, kt.)

Stacionarizuotų pacientų lankymas draudžiamas (išskyrus terminalinius pacientus bei vaikus iki 14 m. su gydančio gydytojo leidimu).

Visais su sveikatos būkle, nedarbingumo lapelių išdavimu, receptų pratęsimu ir pan. susijusiais klausimais karantino metu prašome kreiptis į savo šeimos gydytoją.

Dėl pacientų perregistravimo –> skambinkite Registratūros telefonais (8 37) 342 170 , (8 37) 200 401 .

Del daiktų perdavimo –> kreipkitės į apsaugos darbuotojus.

Pasiteiravimui telefonu del stacionarizuoto artimojo –> skyriaus telefoną rasite RKL puslapyje  www.kaunoligonine.lt skiltyje „Kontaktai ir struktūra“.

Kilus įtarimams dėl koronaviruso, skambinkite:

– Karštąja koronaviruso linija tel. 1808.

– Nacionalinio visuomenės sveikatos centro karštąja linija  tel. +370 618 79984   ir   +370 616 94562.

– rašykite elektroniniu paštu koronavirusas@sam.lt.

Stacionarinę pagalbą, įtariant koronovirusą, teikia Kauno klinikinė ligoninė (Josvainių g. 2, Kaunas).