Kalėdinė šventė: šokiai su Kalėdų seneliu ir pilnas dovanų maišas
2015 gruodžio 18 d.
Kalėdinė šventė: šokiai su Kalėdų seneliu ir pilnas dovanų maišas

Ketvirtadienio popietę Respublikinės Kauno ligoninės Vaikų ligų klinikos Vaikų tuberkuliozės skyriuje vyko Kalėdinė šventė.

Ligoninėje besigydančius vaikus aplankė klounas ir, žinoma, labai lauktas Kalėdų senelis, kurio sutikimui buvo nuoširdžiai pasiruošta.

Vaikai suvaidino spektaklį, kaip ėjo pas girininką eglutės prašyti. Net patys mažiausieji šventės dalyviai entuziastingai deklamavo eilėraščius bei dainavo dainas. Kalėdų senelis į ratelį šokti kvietė laimingus vaikus ir renginio svečius.

Šventės pabaigoje skyriuje besigydantys vaikai buvo apdovanoti diplomais už gerą mokymąsi bei pavyzdingą pamokų lankymą Kulautuvos vaikų sanatorinėje mokykloje. Atverti savo didelio dovanų maišo senelis taip pat nepamiršo ir vaikus nudžiugino dovanomis.