Josvainių g. 2 padalinyje nebus vykdomos planinės urologijos, chirurgijos ir ginekologijos operacijos
2020 lapkričio 3 d.

Kasdien susiduriame su iššūkiu kovoje su COVID-19. Mūsų medikai jau dirba virš savo galimybių ribos ir tenka stiprinti Infekcinių ligų skyriaus kolektyvą iš kitų padalinių. O tai reiškia kitų medicininių paslaugų mažinimą.

Dėl COVID-19 ligos nedarbingumą turi 32 mūsų darbuotojai, saviizoliacijoje – apie 100.

Vadinasi, jau būtina įsijungti į kovą su pandemija ir kitoms gydymo įstaigoms.

Tuo tarpu stiprinant infekcinių ligų skyriaus komandą nuo lapkričio pradžios Josvainių g. 2 padalinyje nebus vykdomos planinės urologijos, chirurgijos, ginekologijos operacijos. Teikiama tik skubi chirurginė pagalba.

Planinės chirurgijos paslaugos lieka LSMU Kauno ligoninės padaliniuose Hipodromo g. ir Laisvės al.

Lapkričio 3 d. pas mus buvo 106 COVID-19 pacientai, iš jų deguonies kaukių reikia 52. Užimtos 6 intensyvios terapijos lovos