Japonijos ambasados svečiai ,,Žibutės“ sektoriuje
2016 rugpjūčio 23 d.
Japonijos ambasados svečiai ,,Žibutės“ sektoriuje

Rugpjūčio viduryje į Respublikinės Kauno ligoninės Vaikų ligų klinikos Vaikų reabilitacijos skyriaus ,,Žibutė“ sektorių atvyko Japonijos ambasados diplomatas Hiroki Takayama ir Japonijos ambasados kultūros skyriaus atsakingi darbuotojai Milda Krasko ir Haruka Seto.

Svečiai vaikams ir juos slaugantiems tėveliams pasakojo ir rodė įvairios medžiagos apie Japoniją, atsakė į klausimus apie šios šalies istoriją, kultūrą, bei tradicijas.

Kaligrafijos užsiėmimo metu vaikai mokėsi japoniško rašto ir rašė japoniškai su Japonijos ambasados kultūrinių reikalų diplomatu Hiroki Takayama.

O kiek džiaugsmo suteikė vaikams japonė Haruka Seto, kuri leido vaikams apsirengti kimono (tradiciniais japonų rūbais)! Net ir pasibaigus susitikimui, buvo sunku prikalbinti vaikus nusirengti kimono.

Milda Krasko vedė origami lankstymo pamokėles, į kurias įsitraukė ne tik vaikai, bet ir slaugantys tėveliai bei darbuotojai.

Šis susitikimas ,,Žibutės“ sektoriuje – tai Japonijos ambasados kultūros skyriaus darbuotojų bendradarbiavimo tąsa. Japonai jau lankėsi ,Žibutės“ sektoriuje, tuomet jie mokė vaikus kaip gaminti sushi. Taip pat pamokė, kaip įveikti dar didesnį iššūkį – kultūringai juos valgyti egzotiškais įrankiais.