Intensyvi terapija ir reanimacija COVID-19 pacientams – ir Hipodromo gatvėje
2021 sausio 11 d.
Intensyvi terapija ir reanimacija COVID-19 pacientams – ir Hipodromo gatvėje
LSMU Kauno ligoninė praplėtė COVID-19 pacientams skirtų Intensyvios terapijos ir reanimacijos lovų  skaičių. Greta veikiančio tokio padalinio „kovidinėje" ligoninės pusėje Šilainiuose, šešių intensyvios priežiūros ir reanimacijos lovų skyrius COVID-19 pacientams įsteigtas ir Aukštuosiuose Šančiuose, Hipodromo gatvėje.

„Šiame padalinyje, be „švarios" reanimacijos, turėsime ir COVID-19 liga sergantiems pacientams skirtą Intensyvios priežiūros ir reanimacijos skyrių. Taip padėsime mūsų COVID-19 sergantiems pacientams, kuriems reikalinga deguonies terapija, laiku gauti tinkamą gydymą. Neretai Hipodromo g. padalinio Izoliaciniame skyriuje patvirtinama COVID-19 infekcija, tad sunkiausi pacientai pagalbą gaus iškart, nereikės jų pervežti į kitą miesto pusę", – akcentavo LSMU Kauno ligoninės direktorė medicinai prof. Diana Žaliaduonytė.

„Džiaugiamės, kad Hipodromo g. esančiame ligoninės padalinyje, šalia įprastos dirbtinės plaučių ventiliacijos taikymo galimybės, galėsime skirti ir didelės tėkmės deguonies terapiją, – įvertino LSMU Kauno ligoninės direktoriaus medicinai pavaduotojas Aurimas Pečkauskas. – Didelis ačiū visai komandai, kuri prisidėjo prie šio projekto įgyvendinimo."