Išjungti versiją neįgaliesiems
Versija neįgaliesiems
Grįžta į įprastą ritmą
2021 kovo 30 d.
Grįžta į įprastą ritmą
Kovoje su pandemija aktyviai dayvauja ir chirurgai. LSMU Kauno ligoninės Chirurgijos ir Urologijos skyriai (Josvainių g. 2, Šilainiai) kelis mėnesius buvo pertvarkyti darbui vien tik su COVID-19 ligoniais, kuriems reikėjo atlikti operacijas.
 
Sumažėjus COVID-19 ligonių skaičiui šie skyriai vėl teikia paslaugas neturintiems infekcijos pacientams. „Grįžtame į įprastą darbo ritmą: vėl visiems pacientams atliekame urologines, pilvo srities, kraujagyslių, koloproktologijos operacijas. Tebeturime ir atskirą operacinę, kuriems diagnozuotas koronavirusas“, – kalbėjo LSMU Kauno ligoninės vadovas intervencinei medicinai prof. Donatas Venskutonis.
 
 
Atnaujinta ir Dienos chirurgijos skyriaus veikla. Čia atliekamos nesudėtingos operacijos, po kurių pacientai greitai grįžta į įprastą gyvenimo ritmą. Balandį atnaujintos plastinės chirurgijos operacijos.
 
Šalyje augant susirgimų skaičiui chirurgai pasirengę vėl grįžti į kovos su pandemiją lauką. „Ir blogojo scenarijaus atveju mėginsime išsaugoti paslaugas neturintiems infekcijos pacientams, nes jau turime patirties saugiai dirbti įvairiose situacijose”, – sakė prof. D. Venskutonis.
 
Viliamės, kad blogasis pandemijos scenarijus, koks buvo praeitų metų pabaigoje, nepasikartos. Saugokime save ir vieni kitus!
E-Commerce Development, Web design, Caesar7 Ltd