Išjungti versiją neįgaliesiems
Versija neįgaliesiems
DVI SVARBIOS NAUJIENOS VYRIAUSIEMS PACIENTAMS!
2021 kovo 1 d.
DVI SVARBIOS NAUJIENOS VYRIAUSIEMS PACIENTAMS!

Nuo kovo 1 d. Konsultacinėje poliklinikoje (Josvainių g. 2) veiklą atnaujina Atminties sutrikimų kabinetas, o poliklinikos geriatrai nuo šiol konsultuoja ir COVID-19 persirgusius senjorus.

Poliklinikoje veikiančiame Atminties sutrikimų kabinete diagnozuojami ir gydomi pacientai, turintys atminties sutrikimų, sergantys demencija. Sprendžiamos kitos pacientus varginančios problemos: galvos svaigimas, griuvimai, šlapimo nelaikymas, rijimo sutrikimai. Taip pat užtikrinama tokių pacientų tęstinė priežiūra bei reabilitacija.

Specialistų komanda – geriatras, kineziterapeutas, psichologas, socialinis darbuotojas – konsultuoja pacientą ir jo šeimą, skiria tyrimus, nukreipia pas specialistus, rekomenduoja gydymo bei sveikatos stiprinimo priemones. Nuo šiol mūsų geriatrai konsultuos ir COVID-19 persirgusius pacientus.

Anot gydytojos geriatrės Jurgitos Knašienės, COVID-19 infekcija dažnai stipriai paveikia organizmą:
„Persirgus infekcija, atsiranda ne tik kvėpavimo funkcijos pažeidimų, bet dažnai kyla kardiologinių problemų, pablogėja kognityvinės funkcijos, jaučiamas „smegenų rūkas“, pasireiškiantis pablogėjusia atmintimi, negebėjimu koncentruoti dėmesio, orientacijos sutrikimais, bendru silpnumu. Pirmiausia atliekame įvairius tyrimus ir aiškinamės, ar tai „pokovidinė“ problema, ar pacientas sirgo anksčiau, tik dėl infekcijos ši būklė paūmėjo. Tuomet skiriame reikalingą gydymą, siunčiame konsultuotis pas pulmonologus, kardiologus ir kitus specialistus.“

Pagrindinis poliklinikoje dirbančių geriatrų tikslas – padėti kuo ilgiau išlaikyti gerą senjorų savijautą ir savarankiškumą.

Kviečiame registruotis tel. (8 37) 306 045 .

Internetu https://ipr.esveikata.lt/

E-Commerce Development, Web design, Caesar7 Ltd