Didžiuojamės nuoširdžiu kolegų darbu!
2016 spalio 17 d.
Didžiuojamės nuoširdžiu kolegų darbu!

Visai neseniai RKL pradėjome diegti Pacientų ir klientų aptarnavimo standartą. Ilgai galvojome, kaip tiksliai nusakyti, kokiais siekiame būti.

RKL generalinio direktoriaus doc. dr. Lino Vitkaus žodžiai "Siekiame tapti patikimais ir svetingais šeimininkais, pas kuriuos drąsu sugrįžti" buvo kaip tik tai, ko ieškojome. Jie aiškiai ir taikliai apibrėžė tikslą.

Šiandien norime pasidžiaugti kitokia mūsų bendro tikslo pasiekimo išraiška. Nuoširdus kolegų darbas neliko nepastebėtas aplinkinių. Viena pacientė nustebusi pasakojo, kaip atsidavusiai dirba RKL Vaikų ligų klinikos Vaikų reabilitacijos skyriaus "Žibutės" sektoriaus darbuotojai. Portalas "15min" gilinosi į socialinės rizikos šeimų problemas ir aprašė atvejus, kai Respublikinės Kauno ligoninės personalas rūpestingai globoja šių šeimų mažylius. Ne vienam iš mūsų nudžiugs širdis, skaitant apie šiuos ligoninės darbuotojus.

„Tie vaikučiai buvo čia apie keturias paras. Mergytė jau sėdinti, bet normalaus maisto dar nelabai valganti. Galima tik pasidžiaugti, kaip motiniškai slaugytojos ja rūpinosi, nors joms tai tarsi visai nepriklausytų. Viena atvežė iš namų vežimėlį, iš kažkur gavusi. Kita ėjo pirkti mišinukų." – pasakojama straipsnyje. Ir jei vėl perskaitytume generalinio direktoriaus žodžius – juk šis kolegų darbo apibūdinimas ir yra tai, ko siekiame!

Didžiuojamės tokiu kolegų atsidavimu!

Visą straipsnį skaitykite čia.