Angelų globa ligoniams
2016 gruodžio 22 d.
Angelų globa ligoniams

Rankų darbo angeliukai vakar "atskrido" į Respublikinės Kauno ligoninės palatas, o "nutūpę" ant ligonių atnešė linkėjimus pasveikti ir pasijusti truputį laimingesniems.

Antrus metus iš eilės LSDP Kauno skyriaus Socialinių ir šeimos reikalų komitetas organizuoja akciją „Tikėjimo, ramybės ir saugumo angelai 2016“. Jos tikslas – padovanoti rankomis pagamintus angelus žmonėms, kurie dėl savo sveikatos būklės gražiausias metų šventes priversti sutikti ligoninėje.

Idėjos autorė ir organizatorė LSDP Kauno skyriaus Socialinių ir šeimos reikalų komiteto pirmininkė Beata Labutytė sako: "Tikime, jog sergantiesiems jie suteiks džiaugsmo, nors trumpam padės pamiršti savo rūpesčius ir leis pasijusti reikalingais."

Kartu angelus ligoniams dalino Birutė Vėsaitė ir iniciatyvos globėja LSDP Kauno skyriaus pirmininkė Orinta Leiputė.