Anesteziologijos skyrius džiaugiasi nauju aparatu
2021 vasario 22 d.
Anesteziologijos skyrius džiaugiasi nauju aparatu

Bendrovės „Nesweb“ ir Ritos Garbaravičienės fondo (RG fondas) dėka dvi Kauno gydymo įstaigas – LSMU Kauno ligoninę ir LSMU Kauno klinikas pasiekė du modernūs prietaisai.   Šie aparatai, kurių bendra vertė 46 tūkst. eurų,  naudojami operacinėse, kur didžiausią naudą suteikia jų narkozės funkcija, tačiau esant poreikiui prietaisai gali būti naudojami plaučių ventiliavimui reanimacijoje ar komoje esančių pacientų gyvybei palaikyti.

„Bendras „Nesweb“ ir mūsų fondo tikslas – pagerinti darbo sąlygas gyvybes kasdien gelbėjantiems medikams“, – sako RG fondo steigėjas A.Garbaravičius. Pasak jo, dėl šios priežasties per patį pandemijos piką, baigiantis 2020-iesiems,  dviem Kauno ligoninėms, kur operuojamų pacientų skaičius didžiausias, buvo pristatyti nauji aparatai.

„Anesteziologinio skyriaus personalas labai džiaugiasi šia vertinga parama, kuri pakeitė beveik du dešimtmečius skaičiavusį aparatą ir jau keletą savaičių naudojama pacientų labui. Tai visus šiuolaikinius medicinos reikalavimus bei poreikius atitinkantis, kompaktiškas prietaisas, labai palengvinantis darbą operacinėje. Mūsų ligoninėje operuojami ir COVID-19 virusu užsikrėtę pacientai, todėl mums labai svarbi ne tik narkozės, bet ir plaučių ventiliavimo funkcija“, – LSMU Kauno ligoninės Anesteziologijos skyriaus vedėjas Edvardas Daugėla.

Plačiau skaitykite portale lrytas.lt https://bit.ly/2ZBJZFA