Alergologė konsultuoja ir Garliavoje
2019 sausio 7 d.
Alergologė konsultuoja ir Garliavoje

Nuo sausio mėnesio jau ir Konsultacijų poliklinikoje, esančioje Garliavoje (Vytauto g. 63) galite rasti daug atsakymų, jei jus ar jūsų atžalas vargina alergijos. Gydytoja alergologė-klinikinė imunologė Margarita Paulauskienė laukia pacientų ir šiame Konsultacijų poliklinikos padalinyje. Gydytoja konsultuoja ne tik suaugusiuosius, bet ir vaikus (Svarbu! Šeimos gydytojo siuntime būtina nurodyti, kad siunčiama alergologui-klinikiniam imunologui, o ne vaikų alergologui).

Gyd. alergologė-klinikinė imunologė Margarita Paulauskienė Garliavoje konsultuos ketvirtadieniais 15.00–18.00 val.
Registruokitės tel. (8 37) 393 993 .

Konsultacijų poliklinikoje, esančioje Hipodromo gatvėje 13 gydytoja Margarita Paulauskienė pasirengusi jums padėti šiomis darbo valandomis:
I; II ir IV nuo 8.00 –16.30, III 8.00 –14.00, V 8.00–13.00 val. Registruokitės konsultacijai tel. (8 37) 342 170 ;  (8 37) 342 293 .

Apie gydytoją Margaritą Paulauskienę

Margarita Paulauskienė medicinos studijas baigė 2014 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitete ir pasirinko tolimesnę alergologijos ir klinikinės imunologijos rezidentūros studijų kryptį.  2018 m. baigusi šias rezidentūros studijas įgijo gydytojo alergologo ir klinikinio imunologo profesinę kvalifikaciją. Rezidentūros metu dirbo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikų imunologijos ir alergologijos klinikoje. Studijų metu domėjosi įvairiomis temomis – lėtine idiopatine dilgėline, alerginiu rinitu bei astma,  įgimtais imunodeficitais – šiomis temomis išpausdino publikacijas, vykdė mokslinius darbus. Nuolat dalyvauja Lietuvos ir užsienio mokslinėse konferencijose, yra Lietuvos alergologų ir klinikinių imunologų draugijos bei Europos alergolgologų ir klinikinių imunologų draugijos jaunoji narė.