2018 kovo 14 d.
Į 28-ąjį Lietuvos laisvės pavasarį

Respublikinės Kauno ligoninės Vaikų reabilitacijos skyriaus,,Žibutės“ sektoriaus pacientai ir tėveliai, slaugantys savo vaikus, šiais metais kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėjo dalyvaudami pilietiniame žygyje į 28-ąjį Lietuvos laisvės pavasarį. Žygeiviai startavę nuo Kačerginės daugiafunkcinio centro nukeliavo iki šaltinių tako poilsiavietės ,,Barsukynė“.

Vaikai ir tėveliai, apsiginklavę šiaurietiško ėjimo amunicija, rinkosi prie Kačerginės daugiafunkcinio centro. Nebuvo nuskriausti ir neturintys lazdų – buvo išdalintas visas centre esantis rezervas. Žygio dalyviai sustojo prie Nepriklausomybės atminimo paminklų, poilsiavietėje įžiebė laužą, giedojo Lietuvos himną, šildėsi arbata ir žygeivių draugystės koše.

,,Žibutės“ sektoriaus pacientai šventinę nuotaiką palaikė pasipuošę tautinės simbolikos ženklais.